Charakterystyka naszych przyczep

Wszystkie nasze przyczepy w ofercie są wiodącego producenta marki WIOLA. Przyczepy z naszej oferty konfigurowane na zamówienie. Nasze przyczepy posiadają wzmacniane osie fitmy AL-KO KOBER 1300 kg (niehamowana) lub 1350 kg (hamowana z łożyskami kompaktowymi). Wyposażone są w burty z grubszej blachy wspawane w podłogę, otwierane z przodu i tyłu, uchwyty podłogowe oraz podłogę ze sklejki wodoodpornej - antypoślizgowej 12 mm. W naszych przyczepach zamontowane są opony wzmacniane 165/R/13C, W każdej przyczepie jest koło zapasowe, koło podporowe, kliny najazdowe. Posiadamy wersje przyczep z hamulcem najazdowym i bez hamulca. Przyczepy mogą być odkryte lub z plandeką ze stelażem. Każda nasza przyczepa jest typu lekka o dopuszczalnej masie całkowitej (DMC od 600 kg do 750 kg). Zapraszamy do nas!

Przyczepa jednoosiowa, niehamowana z płaską plandeką Producent: WIOLA Model: Wiola Mazowia typu lekka DMC 650 kg

Nr 1 - Przyczepa jednoosiowa z płaską plandeką zakładaną na gumę expander. Idealna do transportu płyt osb i regipsu.

Przyczepa jednoosiowa, hamowana, typu lekka Producent: WIOLA Model: Wiola Quadpack hamowana typu lekka DMC 650 kg

Nr 3 - Przyczepa jednoosiowa hamowana z plandeką, linką celną typu lekka. Posiada kolo podporowe oraz hamulec najazdowy.

Przyczepa jednoosiowa, hamowana, typu lekka z plandeką Producent: WIOLA Model: Wiola Mazowia hamowana typu lekka DMC 700 kg

Nr 4 - Przyczepa do transportu towarowego jak również do małych przeprowadzek. Wyposażona w hamulec najazdowy i linkę celną. Idealana na dalekie trasy.

Przyczepa jednoosiowa, hamowana, typu lekka z plandeką Producent: WIOLA Model: Wiola Silezia hamowana typu lekka DMC 750 kg

Nr 5 - Przyczepa do transportu towarowego jak również do małych i średnich przeprowadzek. Wyposażona w hamulec najazdowy i linkę celną. Idealna na dalekie trasy.