Sprzęt najwyższej jakości

W naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie profesjonalny sprzęt renomowanych marek takich jak: Ammann, Weber, Master, Krause, Altrex, Pubert, Pramac. Szeroki asortyment oferowanych produktów zapewnia kompleksowe zaopatrzenie firm i osób prywatnych na każdym etapie ich działalności. Zapraszamy do nas!

Nagrzewnica elektryczna 3,3 kw z termostatem Producent: MASTER Model: B3 EPB

Nagrzewnica MASTER B 3,3 KW EPB - elektryczna nagrzewnica do szybkiego i skutecznego ogrzewania oraz tworzenia komfortowych warunków cieplnych w pomieszczeniach, w których jest używana. Prosta w obsłudze i odporna na uszkodzenia mechaniczne, doskonała do długotrwałego użytkowania. Nagrzewnica w zestawie z przewodem zasilającym 10m.

Nagrzewnica elektryczna 9 kW z termostatem Producent: MASTER Model: B9 EPB 400 V

Nagrzewnica MASTER B 9 KW EPB - elektryczna nagrzewnica do szybkiego i skutecznego ogrzewania oraz tworzenia komfortowych warunków cieplnych w pomieszczeniach, w których jest używana. Prosta w obsłudze i odporna na uszkodzenia mechaniczne, doskonała do długotrwałego użytkowania.

Osuszacz powietrza Master Producent: MASTER Model: DH 62

Budowlany osuszacz powietrza z higrostatem i dużym zbiornikem na wodę o wydajności do 52L/24h.

Opalarka 2300W GHG 23-66 Producent: BOSCH Model: GHG 23-66

Opalarka 2300W GHG 23-66 Bosch to wysokiej jakości urządzenie przeznaczone do prac wymagających gorącego powietrza. Sprawdzi się przy usuwaniu powłok lakierniczych, starych farb, przy rozmrażaniu, zgrzewaniu, suszeniu, opalaniu czy okleinowaniu.

Wentylator osiowy Master DF-20P Producent: MASTER Model: DF-20P

Przemysłowy wentylator osiowy 360° o przepływie powietrza 6600m³/h.

Ozonator kwarcowy 25g/h Producent: IdealOzon Model: Platinum Quartz

Profesjonalny ozonator kwarcowy z regulacją stężenia 2-25g/h