Profesjonalna mieszarka FME190 Stanley FATMAX®

urządzenie jest aktualnie dostępne


Producent: STANLEY
Model: FME 190

Nowa, profesjonalna mieszarka FME190 STANLEY FATMAX® dostosowana do ciężkich warunków remontowo-budowlanych to idealny pomocnik w rozrabianiu farb, zapraw tynkowych, czy klejów.

30.00 zł

Wyposażona w mocny silnik 1600 W z regulowaną prędkością do 800 obr./min. pozwala na sprawne mieszanie zarówno suchych, jak i mokrych zapraw. Doskonałą kontrolę i komfort pracy zapewnia ergonomiczny uchwyt typu D. Najważniejszą cechą elektronarzędzi budowlanych jest wytrzymałość. Mieszarki FME190 STANLEY FATMAX® to pod tym względem najlepszy wybór dla fachowców. Ich 1600 W silniki z dwubiegową regulacją prędkości umożliwiają mieszanie nawet bardzo suchych zapraw bez przeciążania urządzenia. Służy do tego pierwszy bieg osiągający prędkość do 480 obr./min. Drugi – do 800 obr./min jest natomiast przeznaczony do mokrych. Pracę ułatwia poprawiający kontrolę i komfort uchwyt typu D. Mieszarki FME190 STANLEY FATMAX® przydadzą się zwłaszcza podczas prac murarskich i wykończeniowych, w tym np. przy układaniu płytek, gdzie kluczowe jest szybkie rozrobienie kolejnych partii spoin.

Dane techniczne:

  • Mieszadło /mieszarka do zapraw, betonu STANLEY FatMax fm 190
  • Silnik 1,600W umożliwia mieszanie także gęstych roztworów
  • 2 biegi dla skutecznego wykonania zadania i zwiększonej kontroli pracy
  • Zmienna prędkość dla bardziej optymalnego użytkowania
  • Mieszarka łatwa do uchwycenia oburącz, dzięki dwóm uformowanym rekojeściom – większa kontrola pracy i komfort
  • 4-metrowy kabel zasilający ułatwia manewrowanie z narzędziem
  • Dostarczana z mieszadłem do zapraw o chwycie M14 O140mm
Nowa, profesjonalna mieszarka FME190 STANLEY FATMAX® dostosowana do ciężkich warunków remontowo-budowlanych to idealny pomocnik w rozrabianiu farb, zapraw tynkowych, czy klejów.

Powiązane produkty